Narcissa

Narcissa od Urtekramu a její řada péče o obličej Detox & Glow nabízí produkty v péči o pleť pro každodenní použití a pro všechny typy pleti. Řada péče o pleť Detox & Glow zahrnuje 6 produktů, které obsahují antioxidační vitamín C ze superovoce, jako jsou např. Kakadu a Burdekin švestky (extrakt ze švestek obsahuje nejvyšší množství přirozeně se vyskytujícího vitamínu C na světě. Stimulují syntézu kyseliny hyaluronové na kolagen a fibronektin. Díky tomu jsou australské švestky přirozeným antioxidantem s rozjasňujícími a omlazujícími vlastnostmi). V kombinaci s peptidy a kyselinou hyaluronovou pomáhají pleti zvýšit hydrataci a dodávají jí výraznou záři.

Řada Detox & Glow zahrnuje čisticí gel, micelární vodu, hydratační výživu, denní a noční krém a hydratační pleťovou mlhu.

Jednotlivé produkty jsou určeny pro všechny typy pleti a jsou:

  • Certifikované Ecocert podle Cosmos Organic Standard
  • Veganské
  • Dermatologicky testované

Jedním z klíčových produktů v řadě Detox & Glow je Hydratační výživa (Essence). Ta nabízí intenzivní hydrataci s kyselinou hyaluronovou a obohacená vitamínem C ze superovoce. Dokonale hadratuje váš obličej. Aplikujte každý den – ráno a večer – před denním/nočním krémem pro okamžitou intenzivní hydrataci a zářivou podporu vaší pleti.

 

Nabídka produktů Narcissa

Nová řada Narcissa od Urtekram