"SPOLEČNĚ S NÁMI MŮŽETE VYTVÁŘET LEPŠÍ SVĚT"

ODPOVĚDNOST

Snižujeme spotřebu ENERGIE. Chceme, aby se přednostně využívalo teplo z biomasy, elektřina z větrných turbín a vodní energie.

EKOLOGIE

Ekologie je naše VÁŠEŇ. Hrdě bojujeme za udržitelný svět a výrobky, které reprezentují naše postoje.

KVALITA

Vložili jsme KVALITU VÝROBKŮ pod mikroskop. Každá složka je revidována, aby se odstranily všechny zbytečné elementy.

ZDRAVÍ

Naše výrobky mají často přidanou hodnotu v účinku na ZDRAVÍ. Využíváme znalosti o cukru, zdravých tucích a celozrných obilovinách. Pomáháme spotřebitelům ke zdravějšímu životnímu stylu.

INOVACE

Vedle ekologie je naším nejpoužívanějším slovem INOVACE. Každý rok vyvíjíme nové ekologické produkty nejen v oblasti přírodní kosmetiky, ale také v oblasti potravin.

Certifikace Ecocert​

Certifikace Ecocert

Nejen to co jíme, ale i kosmetika, kterou používáme, má velký vliv na naše zdraví. Proč BIO certifikát Ecocert? Ecocert je největší zkušební organizace v oblasti potravin i přírodní kosmetiky, která klade nejpřísnější požadavky na výrobky.

Kontrola složek, jejich čistoty a původ:

  • Suroviny musí být bez kontaminace těžkými kovy, uhlovodíky, pesticidy, dioxiny, GMO (geneticky modifikované organismy) a dusičnany.
  • Minimálně 95 % složek musí být přírodního původu.
  • Minimálně 95 % rostlinných složek produktu musí být ekologických.
  • Je zakázáno používat syntetická barviva, syntetické konzervanty, syntetické vonné látky, syntetické antioxidanty, změkčovadla, syntetické oleje a tuky, složky získané z oleje, silikonu.
  • Je povinné čištění emisí a odpadů.
  • Je zákaz používání agresivních chemikálií pro domácnost.
  • Zákaz testování na zvířatech.
  • Obal musí být čistý a musí být recyklovatelný.
  • Podle informací na štítku musí být jasné, jaké části látky jsou přírodního původu a jaké organického původu.

O produktech Urtekram pro děti

Všechny produkty Urtekram pro děti jsou bez umělé parfemace. V řadách přírodní kosmetiky Urtekram, které jsou parfémované, garantujeme, že používáme éterické oleje – především citral, citronellol, geraniol, limonen a linalool. Tyto oleje jsou na seznamu látek uvedených na etiketě.

Alergie na parfémy

Alergie na parfémy jsou problémem pro statisíce Evropanů. Produkty, jako jsou krémy, mýdla, deodoranty, toaletní vody, šampony a dokonce i čistící prostředky, toaletní papír a zubní pasty mohou obsahovat vonné látky, které pokožka jednoho dne už nemusí tolerovat. Reakce na tyto látky mohou způsobit například zarudnutí, pálení nebo svědění. Řešením jsou produkty přírodní kosmetiky označené „Bez parfemace“. Produkty z řady No Parfume a No Parfume Baby jsou certifikovány ve spolupráci se nadací pro astma a alergie v Dánsku. Můžete tedy bezpečně vyživovat Vaše tělo bez obav o alergické reakce.

akun pro thailand