Urtekram Divoká růže. Nová řada “Odvaž se snít” je tu!

Urtekram Divoká růže

Jen málokterá značka kosmetiky je taková. Být dlouhá léta jednou z nejprodávanější přírodní kosmetiky v Evropě a zároveň udržet nízké ceny se stejně dobrým složením. Urtekram je dánský trhák, který vás překvapí svou lidskostí a uživatelským komfortem. Jestli sháníte přírodní kosmetiku, která bude funkční a spolehlivá, tady nemůžete šlápnout vedle. Navíc si výrobce pro vás připravil veganský certifikát a velký výběr příjemných vůní.

Kořeny Urtekramu jsou pěkně hluboké, sahají až do roku 1972. Tehdy v malém dánském obchůdku s organickým kořením a prvními biopotravinami klíčil spirit zapálený pro udržitelnost, přírodu a zdravější život. Toto platí dodnes, ba co víc, Urtekram se mezi konkurencí neztrácí. Tahle značka má něco, pro co se zákazníci rádi už dlouho vrací. A nemyslete si, nespí tam na vavřínech. “Jdi s proudem, ale zůstaň v pocitu” je jejich heslo pro nové produkty – zachovat jádro a kvalitu značky, zatímco pečlivý výběr nových ingrediencí bude odpovídat mlsným chutím dnešních zákaznic. Jako divoká růže.

“Odvaž se snít” je nová řada od Urtekramu s vůní Divoká růže.

V nové řadě divoká růže se zastřeným mléčně růžovým obalem na vás čekají nejoblíbenější produkty značky s novými ingrediencemi a vůní divoké růže pro všechny typy pleti. Najdete zde hydratační tělové mléko, jemný sprchový gel, šampon a kondicionér pro ochranu barvených vlasů, osvěžující tekuté mýdlo na ruce a výživný krém na ruce. Prostě to nejoblíbenější z Urtekramu oblečené do jedné nádherné vůně a něžné barvy, která podpoří vaši schopnost dosahovat snů.

V produktech divoká růže oceníte složky jako je modrá mořská kapusta a červená řepa na ochranu barvy vlasů, dále šípek pro své vitamíny stejně jako aloe a kyselinu hyaluronovou pro hydrataci. Všimnout si také můžete složky hexapeptide – 11 (aminokyseliny), která podporuje funkci kožních buněk. Má antioxidační a anti-aging vlastnosti, zpomaluje stárnutí pokožky, zlepšuje pružnost kůže a podporuje její mikrocirkulaci. Divoká růže, to jsou zkrátka nové chutě s tradičním základem, které se o vás dobře postarají.

akun pro thailand