Péče o pleť

Krásná pleť nevyžaduje zázrak, ale vaše tvář si zaslouží vlastní produkty péče o pleť. Produkty péče o obličej od Urtekram jsou veganské a navržené tak, aby vyhovovaly vašim specifickým potřebám. Ať už máte normální až smíšenou pleť nebo normální až suchou pleť, najdete zde krémy a produkty na čištění pleti, které vaše pokožka potřebuje.

přírodní pleťová péče

Nová kolekce

Představujeme vám kolekci Face-Care od Urtekram pro každodenní použití, která splňuje veškeré potřeby. Dvě řady, celkem 8 produktů – osvěžující mycí gel, hydratační denní krém a noční krém pro normální až smíšenou pleť a jeden jemný mycí gel, výživný denní krém a noční krém pro normální až suchou pleť.

Dále čistící micelární voda a čistící pleťové mléko.

Přirozeně zklidňující, hydratační, vyživující a osvěžující ingredience jako jsou aloe vera, jojobový olej, bambucké máslo a kyselina hyaluronová zajišťují celodenní hydrataci a výživu.

Už jste viděli naši novou kolekci pleťových masek? Přečtěte si více zde.

bio noční pleťový krém

Nově! Noční krémy!

Nyní můžete získat kompletní každodenní péči o obličej od Urtekram Nordic Beauty!

Rozšiřujeme naši kolekci veganské péče o obličej pro každodenní použití o dva noční krémy. Hydratační noční krém pro normální až smíšenou pleť, s kyselinou hyaluronovou a přídavky aloe vera, jojobovým a mandlovým olejem, vytváří a přirozeně hydratuje pokožku během spánku.

Výživný noční krém pro normální až suchou pleť s kyselinou hyaluronovou, kokosovým olejem, bambuckým máslem a ovesným olejem posiluje a přirozeně vyživuje pokožku během spánku. .

Produkty jsou:

  • Certifikované Ecocert podle Cosmos Organic Standard
  • Ingredience 100% přírodního původu
  • Veganské
  • V obalech na rostlinné bázi, vyrobené z odpadů cukrové třtiny

Vaše pleť je vystavena mnoha vnějším faktorům, jako je znečištěné ovzduší, bakterie a make-up. Pečujte o svou pokožku , dodržujte naši jednoduchou rutinu péče o obličej a staňte se tou nejkrásnější.

Nabídka produktů Péče o pleť