Co kupujete vašim blízkým pod stromeček vy? 🌲 ... See MoreSee Less

Více na Facebook

Víte, že zázračné ph 5,5, jež má odpovídat mírné kyselosti lidské pokožky a jež je už roky hlavním argumentem výrobců sprchových gelů a šamponů paradoxně vysušuje? Látky SLS (Sodium Lauryl Sulfate) a SLES (Sodium Laureth Sulfate) obsažené v klasických tekutých mýdlech, gelech a šamponech, kůži výrazně vysušují a umožňují jiným toxickým látkám proniknout mnohem hlouběji do pokožky, než by je pustila přirozená ochranná bariéra. Tak pozor na výběr. Čtěte etikety a raději sáhněte po bio produktech, které jsou certifikované.

>> bit.ly/Urtekram_BIO-Šampon

— Products shown: Šampon levandulový 500ml BIO.
... See MoreSee Less

Více na Facebook

Hýčkejte svou ženu nebo maminku jako v profesionálním salonu. Nadělte jí pod stromeček řadu Morning Haze. Bude vás za to opravdu milovat!

>> bit.ly/Urtekram_MorningHaze

— Products shown: Tělové mléko Morning Haze 245ml BIO and Sprchový gel Morning Haze 245ml BIO.
... See MoreSee Less

Více na Facebook

Věděli jste, že řada Nordic Berris vyhrála letošní mezinárodní cenu Vivannes 2017 pro nejlepší organické produkty? Tak pokud jste ještě nevyzkoušeli, je nejvyšší čas!

>> bit.ly/Urtekram_Nordic_Berries

— Products shown: Šampon Nordic Berries na poškozené vlasy 250ml BIO, Kondicionér Nordic Berries 200ml BIO, Sprchový gel Nordic Berries 250ml, Kondicionér - sprej Nordic Berries 250ml BIO, Tekuté mýdlo na ruce Nordic Berries 380 ml BIO and Tělové mléko Nordic Berries 245ml BIO.
... See MoreSee Less

Více na Facebook

Mikulášská nadílka? Nebo snad raději andělská? Sami si teď můžete vybrat.

>> bit.ly/Urtekram_produkty

— Products shown: Krém na ruce Morning Haze 75 ml BIO, Mýdlo růžové 100g BIO, Tekuté mýdlo na ruce Nordic Berries 380 ml BIO, Tělové mléko bez parfemace 245ml BIO, Šampon brown sugar 250ml BIO and Čistící mléko Severská bříza 245ml BIO.
... See MoreSee Less

Více na Facebook